Opis
Profesionalni šminker u Zemunu i Srbiji – Make up artist Jelena Obreški, sa mnogo pažnje i stručnosti nudi usluge:
– profesionalno šminkanje
– šminkanje za venčanja
– šminkanje za svadbe
– šminkanje za maturu
– šminkanje za snimanja
– šminkanje za spotove
– profesionalno šminkanje za sve proslave
– DOLAZAK na Vašu adresu širom Srbije
Želite da zablistate svojim izgledom na proslavi venčanja, mature, krštenja i sličnih svečanosti? Potrebna Vam je stručna osoba koja će Vas profesionalno našminkati koristeći kvalitetnu šminku, a ne znate kome da se obratite?
Ako je bar jedan od odgovora potvrdan, mi smo pravi izbor za Vas! Make up artist Jelena Obreški, diplomirana učenica škole šminkanja Ane Spajić, pomoći će Vam da izgledate najbolje i da se osećate prijatno u svojoj koži. Takođe, od nedavno dobila sertifikat za usavršavanje Aqua tehnike.
Pomoću naše usluge profesionalnog šminkanja, zasenićete sve prisutne i privući poglede na pozitivan način. Stojimo Vam na raspolaganju kada poželite da Vas profesionalno našminkaju za bilo koju svečanost – krštenje, venčanje, svadba, snimanja spotova ili emisija, kao i za malu ili veliku maturu. U skladu sa Vašim oblikom lica, konturama i efekta koji želite da postignete, obezbedićemo Vam postojanu šminku koja će istaći najbolje.
U radu koristimo samo šminku profesionalnih šminkera, koja se koristi svuda u svetu, a to su NYX, Inglot, Aura, Maxfactor, Flormar, Farmasi i Mabyline. posedujemo dugogodišnje iskustvo u radu, preciznost, mirnu ruku i oštro oko za detalje, tako da možete biti sigurne da će šminka ostati besprekorna na Vašem licu tokom celokupne proslave.
Kontakt telefon za zakazivanje:
063/721-28-64
Instagram profil J E L E N A O B R E Š K I (mua_eleniki)
Izlazimo Vam u susret i dolazimo na dogovorenu adresu.
Make up artist Jelena Obreški, Batajnica, Zemun, Srbija.
Mapa
Posećeno 1657 puta, 3 Današnje posete